1 hodnocení

Skalimar Náušnice z chirurgické oceli KULATÝ BROUŠENÝ KŘIŠŤÁL ZLACENÝ čirý 41000302 ZL

Náušnice z chirurgické oceli

BROUŠENÝ KŘIŠŤÁL  ZLACENÝ 316 L

jsou osazeny křišťálkem briliantového brusu.

Jeho vlastností je rozkládat dopadající světlo

 na spektrum barevných jisker a duhového třpytu.

Skladem (3 ks)
Kód: 41000302ZL
100 Kč 83 Kč bez DPH
Kategorie: Náušnice dámské
barva: zlatá, čirá
cena: pár
materiál: chirurgická ocel 316 L
značka: Skalimar
? Délka: 15
? Šířka: 5
Proč právě tento šperk: Tak jako je bílá košile je základem šatníku, jednoduchý elegantní šperk by měl být Basic kouskem vaší šperkovnice.
Dárkové balení: viz odkaz Související soubory
Doprava: od 750 Kč doprava zdarma

Elegantní zlatá barva řadí šperk do univerzální skupiny snadno kombinovatalné nejen s ocelovými, ale i zlatými a stříbrnými šperky.

Zlaceno 14ti karátovým zlatem.

U našich šperků je použita technologie PVD. Výrobky jsou potaženy tvrdým, otěruvzdorným povrchem. Síla pozlacení se měří v mikronech , na našich výrobcích se pohybuje od 0,50 do jednoho mikronu.

Šperky jsou v první řadě určeny k tomu, aby nás zkrášlovaly. Je nejvhodnější nasadit si je jako poslední věc před odchodem z domu a po návratu je hned jako první odložit. Tato rada se týká hlavně prstýnků a náramků, které jsou k poškození nejnáchylnější. Aby Vám pozlacený šperk vydržel co nejdéle a povrch zůstal nepoškozen, je třeba jej chránit.

Pro zachování krásného vzhledu pozlacený šperk odložte před koupáním, sprchováním, umývání nádobí nebo podobných činnostech, při kterých by šperk přicházel do styku s vodou, protože se může manuálně poškodit. Chraňte před tvrdými předměty, nezapomeňte, že je to jemná a křehká věc a při neopatrném zacházení se může poškodit nebo rozbít

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu