4 hodnocení

Skalimar NÁRAMEK z chirurgické oceli POZLACENÝ 170005001 ZL

NÁRAMEK z chirurgické oceli 316 L POZLACENÝ 170005001 ZL

je vyhotoven v celolesklém  provedení.

Stylový náramek z řady Unisex. 

Tento typ náramku patří mezi oblíbené a vyhledávané šperky.

Lze zkrátit.

 

 

Skladem (1 ks)
Kód: 170005001 ZL
390 Kč 322 Kč bez DPH
Kategorie: NÁRAMKY
barva: zlatá
značka: Skalimar
? Délka: 21 cm
? Šířka: 8 mm
Použití: Vhodný šperk na denní nošení
Proč právě tento šperk: Bez vsazených kamínků a jiných atributů náročnějších na péči a údržbu, je klasikou vhodnou pro každodenní nošení hodící se ke každému outfitu
Řada: UNISEX
Doprava: od 750 Kč doprava zdarma
Povrchová úprava: Pozlacení
5285 1 skalimar naramek z chirurgicke oceli pozlaceny 170005001 zl
Novinka

Elegantní zlatá barva řadí šperk do univerzální skupiny snadno kombinovatalné  nejen s ocelovými, ale i zlatými a stříbrnými šperky.

Zlaceno 14ti karátovým zlatem.

U našich šperků je použita technologie PVD. Výrobky jsou potaženy tvrdým, otěruvzdorným povrchem. Síla pozlacení se měří v mikronech , na našich výrobcích se pohybuje od 0,50 do jednoho mikronu.

Šperky jsou v první řadě určeny k tomu, aby nás zkrášlovaly. Je nejvhodnější nasadit si je jako poslední věc před odchodem z domu a po návratu je hned jako první odložit. Tato rada se týká hlavně prstýnků a náramků, které jsou k poškození nejnáchylnější. Aby Vám pozlacený šperk vydržel co nejdéle a povrch zůstal nepoškozen, je třeba jej chránit.

Pro zachování krásného vzhledu pozlacený šperk odložte před koupáním, sprchováním, umývání nádobí nebo podobných činnostech, při kterých by šperk přicházel do styku s vodou, protože se může manuálně poškodit. Chraňte před tvrdými předměty, nezapomeňte, že je to jemná a křehká věc a při neopatrném zacházení se může poškodit nebo rozbít

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu