1 hodnocení

Skalimar Náramek z chirurgické oceli FanSteel Chic zlacený 11013408

Náramek z chirurgické oceli 316L FanSteel Chic zlacený 11013408

Je elegantní luxusní pevný náramek vyhotovený v celolesklém  provedení.

Zavírání - perko.

Zavírání je umístěno na vnitřní straně.

Velmi snadno nasadíme na ruku otevřením v místě doteku vějířků.

Díky oválné konstrukci náramek výborně sedí na ruce.

Skladem (>5 ks)
Kód: 11013408 ZL
450 Kč 372 Kč bez DPH
Kategorie: NÁRAMKY
barva: zlatá
materiál: chirurgická ocel 316 L
značka: Skalimar
? Délka: 18 cm
? Šířka v nejširším bodě náramku: 40 mm
Použití: Bez vsazených kamínků a jiných atributů náročnějších na péči a údržbu, je klasikou vhodnou pro každodenní nošení .
Proč právě tento šperk: Náramek, který dokáže vyvolat obdivné pohledy a stát se tématem rozhovorů, je více než jen šperk – je to vaše osobní vizitka.
Doprava: od 750 Kč doprava zdarma
Dárkové balení: viz.odkaz Související soubory
Pro koho je tento šperk: Pro milovnice nápadnějších šperků, které se nebojí ukázat, že mají styl
Skalimar Náramek z chirurgické oceli  FanSteel Chic zlacený  11013408
Novinka

Tento náramek z chirurgické oceli  v sobě spojuje eleganci s nadčasovým designem. Jeho jednoduché linie a  větší rozměr dává tomuto šperku výrazný charakter, a přesto si zachovává jemnost a rafinovanost, která vás nezklame ani při nejvýznamnějších příležitostech.

Představte si, jak FanSteel Chic 11013408 objímá vaše zápěstí a odráží jemné paprsky světla při každém vašem gestu. Jak se stává nejen vaším módním doplňkem, ale i společníkem, který vás doprovází skrze důležité momenty vašeho života. Náramek, který dokáže vyvolat obdivné pohledy a stát se tématem rozhovorů, je více než jen šperk – je to vaše osobní vizitka.

 

Elegantní zlatá barva řadí šperk do univerzální skupiny snadno kombinovatalné  nejen s ocelovými, ale i zlatými a stříbrnými šperky.

Zlaceno 14ti karátovým zlatem.

U našich šperků je použita technologie PVD. Výrobky jsou potaženy tvrdým, otěruvzdorným povrchem. Síla pozlacení se měří v mikronech , na našich výrobcích se pohybuje od 0,50 do jednoho mikronu.

Šperky jsou v první řadě určeny k tomu, aby nás zkrášlovaly. Je nejvhodnější nasadit si je jako poslední věc před odchodem z domu a po návratu je hned jako první odložit. Tato rada se týká hlavně prstýnků a náramků, které jsou k poškození nejnáchylnější. Aby Vám pozlacený šperk vydržel co nejdéle a povrch zůstal nepoškozen, je třeba jej chránit.

Pro zachování krásného vzhledu pozlacený šperk odložte před koupáním, sprchováním, umývání nádobí nebo podobných činnostech, při kterých by šperk přicházel do styku s vodou, protože se může manuálně poškodit. Chraňte před tvrdými předměty, nezapomeňte, že je to jemná a křehká věc a při neopatrném zacházení se může poškodit nebo rozbít

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu